Jak opanować triki we freestyle football - 5 dobrych ewolucji

Poradnik dodany przez: karas137
6725 0

Freestyle football i kolejna porcja sztuczek z piłką oraz różnych ewolucji jakich warto się nauczyć. Jak już pewnie wiecie, jest bardzo dużo różnych rzeczy jakie można zaprezentować na różnych pokazach związanych z freestyle football. Ale jeżeli jesteś zainteresowany nauką takich trików i sztuczek z piłką to pamiętaj, że najważniejsza jest zabawa i chęć do nauki, bo na siłę to nie da się opanować zaawansowanych trików. To po prostu trzeba lubić. No i do tego dochodzi jeszcze kwestia dobrej kondycji. Bez tego nauka trików z piłką będzie trochę bezcelowa. 

A w tym odcinku sztuczek z piłką zobaczycie między innymi takie rzeczy jak toe bounce, czyli jeden z podstawowych trików we freestyle football. Nauka jego wykonania nie zajmie wam dużych problemów. Będzie też block clutch, czyli coś co was nieco zaskoczy oraz trzy inne triki o których dowiesz się z filmu.

ZOSTAW SUBA! http://bit.ly/1pVgcN0

FAN PAGE R-STYLE https://facebook.com/RStyleTeam

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE https://instagram.com/r_style_freestyle/

Materiał został nagrany w sklepie R-GOL.COM na ul. Puławskiej 255 w Warszawie! Warto zajrzeć co tam mają.

A my mamy dla was konkurs: Jeśli chcesz zgarnąć piłkę Select z podpisami R-Style, to wejdź na nasz fan page (https://facebook.com/RStyleTeam) i udostępnij podpięty post konkursowy z tym właśnie filmem na swojej tablicy, koniecznie z dopiskiem #rstylecrew. Natomiast my na łamach naszego fanpage'u 29 maja o godzinie 20.00, będziemy ogłaszać jedną osobę, jednego szczęśliwego użytkownika, do którego powędruje taka oto piłka! :D

Pamiętajcie zatem o dopisku #rstylecrew

Pozdro i do zobaczenia

Do poradnika Jak opanować triki we freestyle football - 5 dobrych ewolucji przypisano następujące tagi:

freestyle football sztuczki z piłką nauka trików z piłką toe bounce freestyle football nauka block clutch

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować triki we freestyle football - 5 dobrych ewolucji skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...