Jak opanować triki i zwody piłkarskie - przeplatanka do tyłu

Poradnik dodany przez: wokali55
5412 0

Football to taka dyscyplina, którą albo się kocha albo nienawidzi. Fakt, można być obojętnym, ale to jest naprawdę trudne, bo piłka nożna wzbudza takie emocje u wszystkich, że to po prostu szok. 

Ale czym by była piłka nożna bez trików piłkarskich? Praktycznie to stanowi o pięknie footballu. Każdy piłkarz ma swój indywidualny styl grania, który wyróżnia go z tłumu innych zawodników.

Oczywiście nauka trików z piłką wymaga od nas wiele poświęcenia i czasu. Nikt nie urodził się z "piłką przy nodze". Każdy z wielkich piłkarzy poświęca wiele godzin dziennie na przygotowanie się do swojej pracy, do swojego meczu. Zwody piłkarskie szlifowane są we wszystkich możliwych sytuacjach.  

Tym razem troszkę lżejszy trening - przeplatanka do tyłu. Trik przydatny podczas wielu rozgrywek, czy spotkań ze znajomymi. 

Trening z piłką nożną jest pasjonujący, bo za każdym razem możemy trenować inne rzeczy i za każdym razem możemy podejmować inne wyzwania. Predyspozycje danego dnia są naprawdę ważne, więc czasami może zdarzyć się tak, że bramkarz będzie miał dzień życia i nijak nie wciśniemy mu bramki :). 

Jest to zapowiedź kolejnego odcinka, który pojawi się już w przyszłym tygodniu. Nauczcie się przeplatanki do tyłu, a łatwiej będzie Wam wykonać kolejne zagranie.

Nauka zwodów piłkarskich - zobacz jakie to proste.

Trenuj z FutbolTriks technikę piłkarską.

Zapraszam Was także do zaglądnięcia do linków poniżej, a dodatkowo zachęcam do aktywnego komentowania i zadawania pytań dotyczących gry. 

http://www.bit.ly/1g0sRwL - Subskrybuj i bądź na bieżąco.

https://www.facebook.com/futboltriks/ - FutbolTriks na Facebook'u. 

Do poradnika Jak opanować triki i zwody piłkarskie - przeplatanka do tyłu przypisano następujące tagi:

football triki piłkarskie nauka trików z piłką zwody piłkarskie przeplatanka do tyłu trening z piłką nożną

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować triki i zwody piłkarskie - przeplatanka do tyłu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...