Jak opanować triki i zwody piłkarskie - luźne granie

Poradnik dodany przez: wokali55
6175 0

Czołem młody padawanie szmacianki! Skoro tu trafiłeś, to jestem pewien, że marzysz o karierze podobnej jaką mają Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney czy Edson Arantes do Nascimento (znany bardziej jako Pele). Dobrze trafiłeś! Co prawda nie jesteśmy w stanie zagwarantować Ci takiego sukcesu, jaki osiągnęli powyższy ale mamy dziś dla Ciebie kurs nauki gry w piłkę nożną, w którym zaprezentujemy Ci kilka niesamowitych tricków i zwodów piłkarskich, które sprawią, że staniesz się niekwestionowanym mistrzem osiedlowego boiska i zyskasz fejm i podziw wśród kolegów i sąsiadów. Zobacz sam!

Ewolucje z piłką do nogi i inne sztuczki na boisku z pewnością pomogą Ci zdobyć podziw kolegów i sąsiadów, a także przychylne spojrzenia dziewczyn. Kto wie, może nawet informacje o Twoich wyczynach trafią do jednej z pobliskich drużyn, która będzie miała ochotę nawiązać z Tobą współpracę?;) Z pewnością warto spróbować! Powodzenia w ćwiczeniu tych trików, bo jak zapewne wiesz bez pracy nie ma kołaczy! 

http://www.bit.ly/1g0sRwL - Subskrybuj i bądź na bieżąco. https://www.facebook.com/futboltriks/ - FutbolTriks na Facebook'u. Videoporadnik z nauką trików piłkarskich. Dzisiejszy poradnik pokazuje jak wykonać krótka kombinację trików. Nauka zwodów piłkarskich - zobacz jakie to proste. Tworzymy tutaj miejsce dla wszystkich fanów piłki kopanej…a kopać można ją na różne sposoby niekoniecznie strzelając na bramę . 

Dzięki za oglądanie mojego filmu i pamiętaj o tym aby subskrybować nasz kanał i być na bierząco z naszymi kolejnymi produkcjami związanymi z nauką gry w piłkę nożną. Do zobaczenia! Trzymaj się!

Do poradnika Jak opanować triki i zwody piłkarskie - luźne granie przypisano następujące tagi:

football zwody piłkarskie nauka gry w piłkę nożną triki i zwody piłkarskie sztuczki na boisku ewolucje z piłką do nogi

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować triki i zwody piłkarskie - luźne granie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...