Jak opanować triki Freestyle Football - Abdullah

Poradnik dodany przez: DajBrowara
6094 0

Witajcie! Wracamy z kolejnym poradnikiem...dzisiaj czas na styl SD! Podstawowe zagranie, które nie powinno sprawić wiele trudności. Takie triki freestyle football i sztuczki z piłką pomogą Ci poszaleć. Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, że rozwijać się we freestyle football? Nauka nie należy do łatwych. W tym artykule zastanowimy się nad tym, co warto zmienić w swojej grze, by poprawić jej efektywność.

Niesamowicie istotną sprawą w każdej rozgrywce, a szczególnie na różnego rodzaju orlikach czy boiskach o niewielkich rozmiarach jest przyjęcie piłki. Znasz te sytuacje, gdy piłka do Ciebie dopiero co dotarła, a już ktoś ci ją zabiera ? Jest na to sposób. Przyjmując piłkę pamiętaj by wykonać najpierw ruch w tę stronę, w którą ona zmierzała, co sprawi, że zamiast odbicia się jej jak od ściany, zostanie ona wyhamowana i znajdzie się przy twojej nodze w tym miejscu, w którym sobie życzycz. Wspomniałem o nodze ale przyjmujemy piłkę również innymi częściami ciała. Nie ważne czy to przyjęcie stopą, kolanem, klatką piersiową czy główką. Za każdym razem musisz "zgasić" piłkę, co po prostu wlasnie polega na jej wyhamowaniu.

Nie ma nic gorszego niż brak ruchu osoby, która jest przy piłce. Po pierwsze atak pozycyjny nie posuwa się do przodu, a po drugie łatwo odebrać jej piłkę. Jeżeli chcesz wprowadzić trochę polotu w grze swojej druzyny to dostajac pilke nie zatrzymuj się. Rusz w obojętnie, którym kierunku, uciekniesz rywalowi i zachęcisz swoich partnerów też do aktywności.

Jak podobał się Wam abdullah?

Nie zapomnijcie zostawić łapencji w górencję i komentarza!

Zapraszamy do naszego skromnego sklepiku internetowego http://freestylebros.cupsell.pl/

Grupa Facebookowa #BractwoBrosów https://www.facebook.com/groups/1304048036314740/

Jeżeli jesteście zainteresowani innymi klipami, sztuczkami z piłką oraz aktualnościami i zdjęciami - zapraszamy na nasz Fanpage na Facebook'u https://www.facebook.com/trickizmichalami

Zachęcamy do kliknięcia łapki w górę! Tak prosta czynność może w znacznym stopniu pomóc nam zostać dostrzeżonymi.

Do poradnika Jak opanować triki Freestyle Football - Abdullah przypisano następujące tagi:

freestyle football triki freestyle football sztuczki z piłką freestyle football nauka abdullah akademia piłkarska

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować triki Freestyle Football - Abdullah skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...