Jak opanować Side Head Stall (trzymanie piłki na boku głowy)

Poradnik dodany przez: DajBrowara
9234 0

Triki z piłką fascynują nas od wielu, wielu lat. Kto z nas nie lubi oglądać popisów Messiego, Ronaldo, czy Lewego? No właśnie, czarują na stadionach i są inspiracją dla wielu. Dzieciaki i Ci troszkę starsi zaczęli przenosić to wszystko poza boiskowe realia. Freestyle football, to dyscyplina, która w ostatnich latach bardzo się rozwinęła. Sztuczki z piłką do nogi, które są wykonywane podczas pokazów, czy zawodów daleko wykraczają poza te prezentowane na boisku. Trzymanie piłki z boku głowy, czyli tak zwany side head stall, to jeden z podstawowych trików, których musimy się nauczyć. Wygląda to bardzo, ale to bardzo efektownie.

Kolejny poradnik i nauka tricków Freestyle Football z FreestyleBros ;). Pora na lekką zmianę perspektywy! Side Head stall to trick który koniecznie musicie opanować jeśli chcecie wiązać wasz własny styl z Upperem! Jedziemy z tym ;)

Jeżeli jesteście zainteresowani innymi klipami oraz aktualnościami i zdjęciami - zapraszamy na nasz Fanpage na Facebook'u https://www.facebook.com/trickizmichalami 

Do poradnika Jak opanować Side Head Stall (trzymanie piłki na boku głowy) przypisano następujące tagi:

freestyle football triki z piłką sztuczki z piłką do nogi trzymanie piłki na boku głowy side head stall

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować Side Head Stall (trzymanie piłki na boku głowy) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...