Jak opanować 360 flat na BMX

Poradnik dodany przez: romazz
12100 5

No dobra ziomki i ziomale. Dużo treningów i dużo upadków ale da radę się nauczyć tego. Sam już kilka razy wykonałem 360 flat ale nie było łatwo. Co prawda działałem na podstawie bardziej tekstowych porad i filmików z różnych imprez firmowanych trikami BMX ale dało radę. Tutaj macie natomiast bardzo fajny poradniczek od dwóch ziomków, którzy jak dla mnie przynajmniej bardzo dobrze tłumaczą obrót na rowerze o 360 stopni (poleciało trochę sztywno ale wiadomo, 360 flat i jazda).

Triki na rowerze w tym stylu to już bardzo fajne i efektowne popisy. BMX, triki i różne ewolucje świetnie się ze sobą łączą ale jak dobrze w filmie powiedział jeden ziomuś, sam BMX to za mało. Warto zainwestować w ochraniacze. W końcu upadki są nieuniknione. Ale i tak najważniejsze aby nie wylądować na ryju :)

360 flat jest do opanowania, jak każdy inny trik na rowerze, który nie jest przesadzony i który nie wymaga rampy lub czegoś z wyższej półki ryzyka. Dobre miejsce, bez szwendających się "człowieków" i można trenować

Do poradnika Jak opanować 360 flat na BMX przypisano następujące tagi:

bmx pozostałe bmx triki 360 flat obrót na rowerze o 360 stopni skakanie na rowerze triki na rowerze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować 360 flat na BMX skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...