Jak nauczyć się żonglerki piłką #2

Poradnik dodany przez: karas137
4509 0

Europa to kontynent na którym najmodniejszym sportem jest niekwestionowanie piłka nożna. Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy biją w naszym regionie rekordy popularności. Każdy z uśmiechem na twarzy śledzi poczynania ulubionych sportowców czy nuci muzykę, która zostaje ogłoszona hymnem sportowego święta. Jednak niewiele osób przemienia swoje hobby w praktyczne umiejętności... Teraz jest to możliwe! Freestyle football, to sport, który zdobywa coraz większe rzesze fanów! Żonglerka piłką od teraz nie będzie miała przed Tobą tajemnic. Jest to hobby dla faceta, które pozwoli mu aktywnie spędzić czas - żonglowanie piłką to sport, który można ćwiczyć w wielu miejscach. Internetowy poradnik, który prezentujemy do nauka żonglerki dla wszystkich, którzy rozpoczynają z nią swoją przygodę.

 

ZOSTAW SUBA! http://bit.ly/1pVgcN0

FAN PAGE R-STYLE https://facebook.com/RStyleTeam

➡ OBSERWUJ NAS NA IG https://instagram.com/r_style_freestyle/

Nauka żonglerki. Pokazujemy Wam kilka ćwiczeń jak opanować ten element panowania nad piłką. Z doświadczenia wiemy, że to żonglerka przynosi Wam najwięcej problemów, dlatego w naszych filmikach macie zaprezentowane ćwiczenia począwszy od tych najłatwiejszych po bicie własnych rekordów "kapek" :)

Wystąpili: Adrian Franc (@adrianfranc90) i Maël Kevin Fortin (@maelkevin) Materiał nagrany w sklepie R-GOL.COM na ul. Puławskiej 255 w Warszawie.

Jeśli potrzebujesz sprzętu najwyższej jakości w najlepszych cenach, a Twoją pasją jest futbol - musisz zajrzeć na R-GOL.com.  R-Style Freestyle Football & Street Soccer Team http://r-style.pl _ Booking and management: booking@r-style.pl

Do poradnika Jak nauczyć się żonglerki piłką #2 przypisano następujące tagi:

freestyle football nauka żonglerki żonglerka piłką podbijanie piłki żonglowanie piłką hobby dla faceta

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się żonglerki piłką #2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...