Jak nauczyć się jazdy na snowboardzie #2 - Boardslide

Poradnik dodany przez: MargoRec
14849 5

Szkoła Snowboardu i doczekaliście się drugiego odcinka z kolejnym trikiem na desce. Tym razem także coś niezbyt skomplikowanego a mianowicie FS Boardslide i Boardslide. A triki tłumaczy Michał "Mulen" Świerkosz.

Niech każdy kto tutaj trafił zobaczy co i jak trzeba wykonać ale od razu zaznaczam, że nie przeskakujemy kolejności i najpierw do opanowania jest zestawik z pierwszej części szkoły snowboardu. Dopiero potem wbijajcie tutaj aby opanować coś nowego. Tak w sumie będzie dla was prościej. Ale jak ktoś się uprze aby od razu wbijać na trik boardslide to już jego sprawa. 

Nauka jazdy na desce nie jest taka trudna a z pewnością wiele osób potrzebuje takich poradników. W końcu płacenie instruktorom kosztuje a jak wiadomo hajs nie zawsze jest oszczędzony. FS Boardslide i Boardslide wam się spodobają i póki jeszcze jest gdzie śmigać to próbujcie. Zapamiętajcie co tutaj było powiedziane i grzejcie na górkę.

No i jak ktoś chętny to wbijajcie tez na poniższe linki:

http://www.andegrand.pl/

http://www.skate-europe.com/

Do poradnika Jak nauczyć się jazdy na snowboardzie #2 - Boardslide przypisano następujące tagi:

tutorial poradnik boardslide pozostałe jazda na snowboardzie snowboard nauka szkoła snowboardu nauka jazdy na desce snowboard poradniki fs boardslide

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się jazdy na snowboardzie #2 - Boardslide skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...