Jak nauczyć się jazdy na rolkach #4

Poradnik dodany przez: PioNo
5615 0

Roleczki, rolki, roleczki!

Witamy w czwartym odcinku serii poświęconej rolkom! Nasz fun, sposób na życie, po prostu cali my! Jeśli jesteś z nami pierwszy raz to zapraszamy do obejrzenia pozostałych odcinków związanych z jazdą na rolkach. Załapiecie tam potrzebne podstawy jazdy na rolkach, co pozwoli Wam na doskonalenie i podnoszenie swojego skilla :). 

Ale jak już wcześniej wspominaliśmy, jeśli jesteście z nami pierwszy raz, to zaraz pokażemy Wam jak jeździć na rolkach, ale wcześniej wciągnijcie sobie nasze poprzednie odcineczki :). Zobaczycie tam podstawy jazdy na rolkach i wiele ciekawych, a nawet bardzo ciekawych podocznych zagadnień, które przydadzą się w Waszych sportowych poczynaniach :).

Pamiętajcie, że im nas więcej tym weselej dlatego jeśli nasza szeroko pojęta twórczość trafia do Was chociaż w minimalnym stopniu, to zapraszamy bardzo serdecznie dzielenia się nią z innymi :). Nie obrazimy się też za słowa konstruktywnej krytyki, wiemy, że nie wszystko robimy idealnie, ale jak to mówią, nie myli się tylko ten, co nic nie robi :). 

TRENUJĘ BO LUBIĘ! WY TEŻ POWINNIŚCIE ROBIĆ COŚ CO LUBICIE, NIE DAJCIE SIĘ TŁAMSIĆ INNYM :). 

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA YOUTUBE I SUBSKRYBUJ TEN KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UCmlT_dZp-x_5NgkfJMoqDAw

ZAPRASZAMY NA NASZ FACEBOOKOWY FANPAGE! https://www.facebook.com/pages/trenujebolubiepl/1498455280372091

PISZCIE DO NAS KIEDY MACIE WĄTPLIWOŚCI :). WSZYSCY JESTEŚMY LUDŹMI I NIE BOIMY SIĘ KONTAKTU Z INNYMI :). PAMIĘTAJCIE, ŻE JEŚLI NIE ODPISZEMY, TO NIE ZNACZY, ŻE WAS ZLEWAMY. MAMY TEŻ SWOJE ŻYCIA, WIĘC ODPOWIEDŹ NIE MUSI NASTĄPIĆ DO DZIESIĘCIU SEKUNDACH :).

A TERAZ NIE OBIJAJCIE SIĘ I WŁĄCZAJCIE FILM!

 

Do poradnika Jak nauczyć się jazdy na rolkach #4 przypisano następujące tagi:

rolki pozostałe pomysły na wakacje jazda na rolkach podstawy jazdy na rolkach jak jeździć na rolkach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się jazdy na rolkach #4 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...