Jak nauczyć się jazdy na rolkach #3

Poradnik dodany przez: PioNo
5004 0

Cześć, czołem!

jak Wasze przygody z rolkami? Już potraficie wykorzystać je do zabawy na dworze? :) Mamy nadzieję, że tak! Słuchajcie, przyjdą cieplejsze dni i pojawi się fundamentalne wakacje "co robić w wakacje?". Wtedy wiele osób zastanawia się jak spożytkować swój czas, ale mamy dla Was rozwiązanie! Trening na dworze! Tak, dobrze słyszycie, trening na dworze! Zabieracie kumpli, bierzecie roleczki i hoop do zabawy! Połączenie przyjemnego z pożytecznym :). 

Nauka jazdy na rolkach to przyjemność, a także doskonalenie swoich umiejętności. Nie mówię tutaj o samej jeździe, ale także o czymś zupełnie innym, a mianowicie, równowaga, balans ciała, fajnie ukształtowane nogi, pośladki i brzuch. Odpowiednio dotleniony mózg, same plusy :). 

Noooo nie dajcie się namawiać, włączajcie film i później ruszajcie na roleczki, to naprawdę super przeżycie i super sprawa. Rekreacja, a kiedy chcemy, to może się zmienić w naprawdę intensywny sport :). Wystarczy chcieć :). Do zobaczenia następnym razem!

 

TRENUJĘ BO LUBIĘ! WY TEŻ POWINNIŚCIE ROBIĆ COŚ CO LUBICIE, NIE DAJCIE SIĘ TŁAMSIĆ INNYM :). 

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA YOUTUBE I SUBSKRYBUJ TEN KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UCmlT_dZp-x_5NgkfJMoqDAw

ZAPRASZAMY NA NASZ FACEBOOKOWY FANPAGE! https://www.facebook.com/pages/trenujebolubiepl/1498455280372091

PISZCIE DO NAS KIEDY MACIE WĄTPLIWOŚCI :). WSZYSCY JESTEŚMY LUDŹMI I NIE BOIMY SIĘ KONTAKTU Z INNYMI :). PAMIĘTAJCIE, ŻE JEŚLI NIE ODPISZEMY, TO NIE ZNACZY, ŻE WAS ZLEWAMY. MAMY TEŻ SWOJE ŻYCIA, WIĘC ODPOWIEDŹ NIE MUSI NASTĄPIĆ DO DZIESIĘCIU SEKUNDACH :).

A TERAZ NIE OBIJAJCIE SIĘ I WŁĄCZAJCIE FILM!

Do poradnika Jak nauczyć się jazdy na rolkach #3 przypisano następujące tagi:

pozostałe zabawy na dworze co robić w wakacje nauka jazdy na rolkach jazda na rolkach trening na dworze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się jazdy na rolkach #3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...