Jak nauczyć się jazdy na rolkach #2

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Pozostałe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 15.01.2017 / 08:00
  • Odsłony: 3 135
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

PioNo

Do poradnika jak nauczyć się jazdy na rolkach #2 przypisano następujące tagi:

Rolki! Roleczki! Zaczynamy drugą część zabawy! Czyli nasz kolejny poradnik!

Jeśli tutaj jesteście ponownie, to znaczy, że pierwszy poradnik przypadł Wam do gustu, co nas niezmiernie cieszy :). To taka mała nagroda na docenienie naszej pracy :). Jeśli tak trafiliśmy w Wasze gusta, to możecie polecić nas znajomym, rodzinie, komu tylko popadnie :). Będziemy bardzo zobowiązani, a im więcej nas tym weselej :). 

Zobaczcie, nie wiecie co robić na dworze? A może nauka jazdy na rolkach sprawia Wam problemy?? Nie wiesz jaki sprzęt na rolki wybrać? A może po prostu jazda na rolkach to coś co zawsze chciałeś / chciałaś robić, a nie wiedziałeś / wiedziałaś jak się do tego zabrać? 

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś / odpowiedziałaś twierdząco, to dobrze trafiłeś :D. Włączaj filmik i zaczynamy zabawę :). Z pewnością nie pożałujecie, a jeszcze przyjdzie czas i okazja, że podziękujecie :). Nie rzucamy słów na wiatr! Wejdź i się przekonaj, że naprawdę warto! :) W końcu co masz do stracenia?!

TRENUJĘ BO LUBIĘ! WY TEŻ POWINNIŚCIE ROBIĆ COŚ CO LUBICIE, NIE DAJCIE SIĘ TŁAMSIĆ INNYM :). 

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA YOUTUBE I SUBSKRYBUJ TEN KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UCmlT_dZp-x_5NgkfJMoqDAw

ZAPRASZAMY NA NASZ FACEBOOKOWY FANPAGE! https://www.facebook.com/pages/trenujebolubiepl/1498455280372091

PISZCIE DO NAS KIEDY MACIE WĄTPLIWOŚCI :). WSZYSCY JESTEŚMY LUDŹMI I NIE BOIMY SIĘ KONTAKTU Z INNYMI :). PAMIĘTAJCIE, ŻE JEŚLI NIE ODPISZEMY, TO NIE ZNACZY, ŻE WAS ZLEWAMY. MAMY TEŻ SWOJE ŻYCIA, WIĘC ODPOWIEDŹ NIE MUSI NASTĄPIĆ DO DZIESIĘCIU SEKUNDACH :).

A TERAZ NIE OBIJAJCIE SIĘ I WŁĄCZAJCIE FILM!

 

Kategoria: Extremalne > Pozostałe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się jazdy na rolkach #2 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków