Jak nauczyć dziecko jazdy na nartach

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Pozostałe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 16.10.2017 / 12:03
  • Odsłony: 2 676
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Karczek33

Do poradnika jak nauczyć dziecko jazdy na nartach przypisano następujące tagi:

Cześć, witam Was wszystkich serdecznie ! Z tej strony Bogdan. Dzisiaj opowiem Wam o bardzo ciekawym hobby jakim może stać się jazda na nartach. wbrew pozorom nie jest to wcale prosta dyscyplina, jednakże jeśli się przyłożymy to z pewnością zaczniemy jeździć. dotyczy to zarówno dorosłych jak i samych dzieci. Dzisiaj zaprezentuję Wam w filmie, na czym polega nauka jazdy na nartach oraz jaka jest podstawowa technika jazdy na nartach. Ten film w zupełności wystarczy, aby spróbować swoich sił w sportach zimowych - jeśli oczywiście będziesz bardzo uważał przy jego oglądaniu oraz trzymał się wszelkich podanych przeze mnie wskazówek. Jeżeli jakimś cudem, jazda na nartach nie przypadnie Ci do gustu to nie ma sie czym martwić. Możesz spróbowac swoich sił w pozostałych sportach zimowych. Może okazać się, że to akurat snowboard będzie Twoją pasją, nie narty.
Jeżeli podobał Ci się ten film i masz zamiar skorzystać ze wskazówek w nim zawartych, zachęcam Cię serdecznie- zacznij subskrybować mój kanał. Jeśli się na to zdecydujesz, wówczas nie będziesz musiał tracić czasu na szukanie moich starych filmów oraz będziesz stale na bieżąco z moimi nowościami. Warto! Jeśli sądzisz, że dobrze przekazałem swoją wiedzę, podziel się nią ze znajomymi oraz pokaż im mój film. Z pewnością będą wdzięczni, ja także.
Na dzisiaj to już wszystko. Mam nadzieję, że film był dla Ciebie zarówno interesujący jak i niezwykle zrozumiały i oczywiście, że zobaczymy się już niebawem w następnym nagraniu jakie dla Ciebie przygotuję !
Koniecznie dajcie znać w komentarzach jak poszło Wam na nartach. Czekam niecierpliwie!

Zostań patronem kanału ForumWiedzy.pl:

https://patronite.pl/forumwiedzy 

Kategoria: Extremalne > Pozostałe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć dziecko jazdy na nartach skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków