Jak można fajnie bawić się na boisku - ciekawe gry i konkurencje

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
8863 0

Wszyscy kibice przygotowują się na wielkie piłkarskie święto, jakie rozpocznie się lada dzień w Rosji – Mundial 2018. Jest to impreza, która zawładnęła umysłami milionów mieszkańców globu, niekoniecznie na co dzień oddających się aktywnemu kibicowaniu, jednak, gdy drużyna narodowa potrzebuje ich wsparcia, są w stanie stanąć na wysokości zadania.

My w social media: http://5sposobowna.tv/social

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

Na filmiku zaprezentowano gry piłkarskie wraz z udziałem specjalnego gościa. Mają one stanowi przepustkę do wzięcia udziału w piłkarskiej imprezie z zapewnionymi specjalnymi przywilejami. Każdy z uczestników staje przed tym samym zadaniem, z którego musi się wywiązać, jak najlepiej potrafi. Chłopaki z 5 sposobów na będą od teraz zmagali się w konkurencjach, które wyłonią najlepszego z nich i zaprowadzą go na rosyjskie stadiony.

Mundial 2018 rozbudza wyobraźnię wszystkich, dlatego też i tutaj panują żywe emocje i nastrój sportowej rywalizacji – tak właśnie football działa na serca i umysły fanów. Warto więc dać się ponieść pozytywnym emocją i samodzielnie próbować wygrać przepustkę ze specjalnymi przywilejami. Na początku gry piłkarskie obejmują strzelanie do bramki (z strącenie piłki ustawionej w bramce zyskuje się dodatkowe punkty).

W tym odcinku nie zabrakło także gościa specjalnego, który także będzie rywalizował o główną wygraną, tą osobą jest BartekUSA, który chętnie zadaje niewygodne pytania przechodniom. Dzisiaj stanie w szranki z chłopakami z 5 sposobów na, walcząc o podium.

Właśnie tak piłka nożna działa n ludzi na kilka dni przed największym, piłkarskim świętem.

Składniki:

  • Bejcownicy: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/

Do poradnika Jak można fajnie bawić się na boisku - ciekawe gry i konkurencje przypisano następujące tagi:

football piłka nożna 5 sposobów na mundial 2018 gry piłkarskie bartekusa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak można fajnie bawić się na boisku - ciekawe gry i konkurencje skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...