Jak jeździć na łyżwach - jazda tyłem

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Pozostałe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 04.02.2017 / 14:00
  • Odsłony: 4 215
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

LajtUSA

Do poradnika jak jeździć na łyżwach - jazda tyłem przypisano następujące tagi:

Witajcie w naszym poradniku! Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze przymrozki, które utrzymały się aż do dziś, dzięki czemu możemy się już cieszyć sezonowymi, plenerowymi lodowiskami w wielu miastach, miasteczkach i na wioskach. Jeśli i Wy pochodzicie z miejscowości, w której niema całorocznego, profesjonalnego miejsca do nauki jazdy na łyżwach (wbrew pozorom takich miejsc jest bardzo mało w naszym kraju, z czego mocno ubolewamy), to nie musicie już zastanawiać się, co robić w zimie, wystarczy że skołujecie sobie parę łyżek, weźmiecie znajomych i już można szusować hulaj dusza, do póki będziecie tylko mieć siłę. Dlatego serdecznie zapraszamy Was do sprawdzenia tej serii filmów!

Jazda tyłem na lodzie to ważny krok dla początkujących, którzy pragną nauczyć się jeździć na łyżwach. To jedna z podstaw, bez której trudno nauczyć się poruszania po lodzie, które jest wstępem do robienia efektownych skoków, obrotów i innych akrobacji.

Na samym początku jazda tyłem na lodzie może wydawać się trudna i sprawiać wiele problemów. Jednak nie poddawajcie się - gdy już się nauczycie, to będziecie woleli jeździć tyłem, niż przodem - zapewniamy! ;) Poradniki łyżwiarskie często poświęcają temu zagadnieniu masę czasu, dlatego, że taka pozycja stanowi świetną bazę wyjściową do różnych trudniejszych tricków podczas jazdy na łyżwach, dlatego z pewnością trudno nauczyć się jeździć na łyżwach bez opanowania tego elementu.

Subskrybuj nasz kanał https://www.youtube.com/user/wformie24pl Naucz się jeździć na łyżwach tyłem. Profesjonalnej lekcji udziela instruktor łyżwiarstwa figurowego Renata Aleksander ze szkoły ICE&FUN .

Kategoria: Extremalne > Pozostałe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak jeździć na łyżwach - jazda tyłem skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków