Jak jeździć na łyżwach - jazda po kole

Poradnik dodany przez: LajtUSA
5743 0

Siemanko,

Wszystko ma swoje wady i zalety. Nic nie jest w pełni idealne. Chyba że mówimy o zakochanych, którzy na początku swojej znajomości, gdy jeszcze hormony buzują, nie widzą nikogo poza sobą i uważają tę drugą osobę za czystą perfekcję. Podobnie może być z taką dziedziną jak sport. Bo jak to tak, żeby był on całkowicie nieskazitelnym zajęciem, po prostu osoba początkująca, która wejdzie w tryb, np. biegania, pływania czyli cardio, może być tak zauroczona nową aktywnością fizyczną, że nie będzie widziała poza nią lepszego zajęcia. Ale to tak niestety nie działa i po jakimś czasie, gdy pojawią się kontuzje, chęć rywalizacji i stawania się coraz lepszym, każda osoba związana z takim czymś jak sport może mieć serdecznie dość danej dziedziny. Nie znaczy to jednak, że się poddaje, bo sen i poddawanie ą dla słabych, a bez wytrwałości się nie obejdzie i tylko wtedy możesz spełnić swoje marzenia Jeśli nie zależy ci na wielkich mięśniach i ogólnie kulturystyka nie jest ci w głowie, a stawiasz bardzie na elastyczność, to dla ciebie są sporty cardio. Wiesz, to nie tylko bieganie. Choć ono wydaje się ostatnimi czasy najpopularniejszym zajęciem łącznie z pływaniem, co nie jest takie głupie, gdyż to po prostu najbardziej dostępny sport. Jednakże są też inne dziedziny, np. taka piękna jak taniec i szlachetna jak jazda na łyżwach.

Jako że jest zima i jest zimno (a jak pokazuje historia, to wcale nie jest regułą), to jak grzyby po deszczu powstają w miastach, miasteczkach i na wsiach lodowiska, na których śmiało można rozpocząć naukę jazdy na łyżwach! Jeśli zastanawiasz się, jak jeździć na łyżwach to bardzo dobrze trafiłeś. Instruktor łyżwiarstwa figurowego Renata Aleksander pokaże Ci, co można robić w zimie z chłopakiem podczas wypadu na łyżwy tak, aby zapewnić sobie świetną zabawę! Co robić zimą w warszawie? To samo, co w innych miastach.

Subskrybuj nasz kanał https://www.youtube.com/user/wformie24pl W jaki sposób jeździć na łyżwach po kole? Profesjonalnej lekcji udziela instruktor łyżwiarstwa figurowego Renata Aleksander ze szkoły ICE&FUN .

 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak jeździć na łyżwach - jazda po kole skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...