Jak grać w piłkę nożną - szybki obrót z piłką

Poradnik dodany przez: wokali55
13008 0

Na boisku istnieje wiele trików piłkarskich, których warto się nauczyć. Ich kombinacja staje się praktycznie nieograniczona. Dzięki temu gra może się okazać dużo efektywniejsza. Warto pamiętać, aby przestrzegać kilku prostych zasad. Ćwicząc regularnie możemy znacznie ulepszyć naszą grę i naukę gry w piłkę nożną.

Szybki obrót z piłką pozwala na wyprzedzenie przeciwnika nawet o kilka kroków. Na samym początku będąc naprzeciwko swojego przeciwnika, skieruj swoją podeszwę buta w lewo. W następnej kolejności przepuszczając piłkę pomiędzy nogami, to na chwilę zmyli przeciwnika. Następnie wykonaj obrót tuż przed przeciwnikiem. Jednocześnie musisz zatrzymać piłkę. Na samym końcu wypuść piłkę przed siebie. Możesz na tym etapie oddać strzał do bramki bądź dalej biec z piłką. Ważna jest tutaj idealna precyzja, żeby okiwać przeciwnika. Aby dojść do precyzji należy przećwiczyć powyższą sekwencję. Warto pamiętać, aby na etapie zatrzymania piłki po pełnym obrocie nie stracić nad nią panowania ani przeciwnik nie przejął piłki podczas wykonywania tricku. Podczas obrotu z piłką ważne jest, żeby obrót wykonać tuż przed przeciwnikiem a po ponownym obrocie oddalić się na maksymalną odległość. Można ten manewr wykonać kilka razy podczas meczu bądź treningu.

Nikt tak naprawdę od razu nie urodził się świetnym piłkarzem i nikt od razu nie zna wszystkich trików w piłce nożnej. Dlatego złotym środkiem są tutaj regularne treningi i poradniki. Piłka nożna to świetny sport i jeśli masz problem z obrotem z piłką należy tą sekwencję wykonać kilka razy, aż dojdziesz do dobrej precyzji. Ważne jest także to, żeby po wykonaniu tricku nie stracić panowanie nad piłką. Często zdarza się tak, że przeciwnik wykorzystuje chwilę naszej nieuwagi. Przestrzegając tych wszystkich zasad z pewnością jesteś na dobrej drodze do poprawienia swojej gry w piłkę nożną.

Odwiedzajcie nasze profile na: http://www.bit.ly/1g0sRwL

subskrybuj na na youtube https://www.facebook.com/futboltriks/

https://www.instagram.com/futboltriks/  

Do poradnika Jak grać w piłkę nożną - szybki obrót z piłką przypisano następujące tagi:

football triki piłkarskie nauka gry w piłkę obrót z piłką triki w piłce nożnej poradniki piłka nożna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w piłkę nożną - szybki obrót z piłką skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...