Jak grać w piłkę nożną - kiwanie obrońcy w polu karnym

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Freestyle Football
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 08.09.2017 / 11:00
  • Odsłony: 2 060
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

wokali55

Do poradnika jak grać w piłkę nożną - kiwanie obrońcy w polu karnym przypisano następujące tagi:

Interesujesz się piłką nożną? Chciałbyś nauczyć się czegoś nowego by nabrać większych umiejętności w do gry w piłkę? Ten artykuł jest przeznaczony być może właśnie dla Ciebie. Dzisiaj nauczymy się jak okiwać obrońcę w polu karnym (freestyle football). Zacznijmy więc nasz trening piłkarski.
Każda sytuacja na boisku wymaga myślenia i z każdej z nich można wybrnąć na różne sposoby. Czasami są one łatwiejsze, a czasami trzeba zastosować bardziej skomplikowane rozegrania. Dzisiejszy, prezentowany trik należy do grupy tych trudniejszych.
W naszym zagraniu chcemy obrócić się w stronę bramki. W tym celu musimy najpierw zatrzymać piłkę naszą prawą nogą, delikatnie przemieszczając ją do tyłu. Wykonujemy obrót naszego ciała tak aby stanąć przodem do bramki.
Wewnętrzną częścią naszej stopy przemieszczamy piłkę delikatnie w lewo, wykonując balans ciała w tym samym kierunku.
Naszym ostatnim krokiem będzie wypuszczenie piłki do prawej stopy i uwolnienie się od obrońcy.
Omawiając to w skrócie to musisz zatrzymać piłkę i wykonać obrót w stronę bramki. Wykorzystać balans swojego ciała w lewo. Poprowadzić dalszą grę prawą stroną.
Jeśli znajdujemy się z drugiej strony boiska to wykonujemy łatwiejszą wersję zagrania. Zatrzymaj piłkę i wykonaj obrót w stronę bramki. Poprowadź grę lewą stroną. To już wszystko co powinieneś wiedzieć wykonując kiwanie obrońcy w polu karnym. Pamiętaj że jeśli nie uda Ci się za pierwszym, trzecim, czwartym, czy setnym razem to nic się nie stanie. Ważne, gdy wykonujesz treningi piłkarskie jest systematyczność i dążenie do celu. A może akurat za tym następnym razem uda Ci się wykonać ten trik piłkarski poprawnie? Nigdy nie wiesz kiedy Ci się uda.

Odwiedzajcie nasze profile na: http://www.bit.ly/1g0sRwL

subskrybuj nas na youtube: https://www.facebook.com/futboltriks/

Kategoria: Piłka nożna > Freestyle Football

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w piłkę nożną - kiwanie obrońcy w polu karnym skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków