Jak grać w piłkę - mijanie obrońców balansem ciała

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Football
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 01.09.2017 / 14:00
  • Odsłony: 1 311
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

wokali55

Do poradnika jak grać w piłkę - mijanie obrońców balansem ciała przypisano następujące tagi:

Film pokazuje w jaki sposób można wykonać proste triki na boisku, które znacznie ułatwią pokonanie obrońców przeciwnej drużyny. Balans ciałem to prosta technika, sprawdzająca się w czasie gry.

Football to popularny sport i wielu osobom wydaje się, że nie wymaga on żadnych szczególnych umiejętności. Tymczasem istnieje bardzo wiele technik, które można opanować, żeby zwiększyć swoją skuteczność. Nauka gry w piłkę obejmuje więc wykorzystanie różnego rodzaju trików, które pozwalają na wprowadzenie przeciwnika w błąd. Sztuczki piłkarskie nie są trudne do opanowania i jednocześnie sprawiają, że gra staje się dużo ciekawsza.

Film prezentuje jak prawidłowo wykonać balans ciałem. Obejrzyj film i poznaj dokładne instrukcje, które pokazują jak należy wykonać wszystkie ruchy, żeby wprowadzić w błąd obrońcę przeciwnej drużyny i strzelić gola. Taki trening piłkarski pozwoli na opanowanie podstawowych umiejętności niezbędnych na boisku. Na filmie pokazano w zwolnionym tempie wszystkie ruchy, dlatego można dokładnie zapoznać się z techniką balansu ciałem. Takie triki znają wszyscy profesjonalni piłkarze i można opanować je dzięki systematycznemu treningowi. Triki na boisku nie muszą być skomplikowane, żeby były skuteczne. Wystarczy kilka prostych ruchów wykonanych w odpowiednim momencie. Ta tę sztuczkę nabiorą się prawie wszyscy obrońcy, co otworzy drogę do bramki przeciwnika i zdobycia gola.

Opanuj sztuczki piłkarskie i zaimponuj innym graczom swoimi umiejętnościami. Dzięki dokładnym instrukcjom możesz samodzielnie opanować prawidłowe wykonanie tego triku i następnie wypróbować go na boisku. Naucz się bardziej skutecznej gry i zacznij zdobywać gole.

Odwiedzajcie nasze profile na: http://www.bit.ly/1g0sRwL

Subskrybujcie na na youtube https://www.facebook.com/futboltriks/

Kategoria: Piłka nożna > Football

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w piłkę - mijanie obrońców balansem ciała skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków