Jak bawić się na Mundialu

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Football
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 02.08.2018 / 15:18
  • Odsłony: 1 600
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Spryciarze.pl

Do poradnika jak bawić się na mundialu przypisano następujące tagi:

Wszystkie odcinki: https://bit.ly/2Nc2CYw

Zaprezentowany filmik zawiera wszystkie niezapomniane chwile spędzone w trakcie przygotowań na Mundial – największe piłkarskie święto na świecie. Wraz z ekipą z 5 sposobów na udało nam się stworzyć niezapomnianą atmosferę w strefach kibica, dzielić radość ze znajomymi czy cieszyć się ze zmagań sportowych, które pozwalały na zdobycie kondycji i grę w football, jakiej wielu z nas nie doświadczyło nigdy wcześniej.
Byliśmy w stanie śledzić również wypad na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które były częścią rywalizacji, w jakiej uczestniczyli członkowie ekipy 5 sposobów na.
Choć emocje powoli opadają, a mecze pozostawiły po sobie wiele uczuć, które nie zawsze ograniczały się do euforii i radości ze zwycięstwa, to jednak Polska Mudnial 2018 wypadł tak, jak nikt się tego nie spodziewał.
Zanim się rozpoczął, było kibiców czekało mnóstwo przygotować, zarówno tych praktycznych, związanych ze wspieraniem piłkarzy, jak i kulinarnych. W trakcie przerwy, trzeba przecież mieć co zjeść i co wypić, żeby uzupełnić energię.
Mimo że Rosja 2018 okazała się zupełnie innym rodzajem wyzwania, to jednak tego, że spędziło się czas wspólnie ze znajomymi na zajadaniu się przekąskami, wspólnej grze i rywalizacji w innowacyjne gry sportowe, a także na typowaniu wyników, czy konkurencji na najgłośniejszą wuwuzele. Były pizze w kształcie piłki, stadion pełen przekąsek, próby strzelenia gola w iście sportowym stylu czy specjalne gadżety, które każdy kibic powinien sobie zapewnić, zanim zasiądzie do wspierania swojej drużyny.
Gorące emocje i chęć do rywalizacji to właśnie najważniejsze cechy, jakimi charakteryzuje się football, stąd też panowie przypomnieli o nich w podsumowującym filmiku, który mamy okazję zobaczyć powyżej, dając jednocześnie inspirację innym do próbowania własnych sił na tym polu.

  • SKŁADNIKI

  • Social media: http://5sposobowna.tv/social

Kategoria: Piłka nożna > Football

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak bawić się na Mundialu skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków