Ćwiczenia dla kobiet - nietypowe ćwiczenie na pośladki

Poradnik dodany przez: Dessus
4819 0

Jak ćwiczyć pośladki i mięśnie dwugłowe ud – to krótki instruktaż jak ćwiczyć na siłowni, aby osiągną pożądane efekty – jędrne, zwarte pośladki oraz wypracowane mięśnie ud, które często mają u kobiet tendencje do pojawiania się tak niepożądanych zjawisk, jaki cellulit.
Prezentowane w powyższym filmie wykroki na pośladki i mięśnie dwugłowe ud są jednym z elementów treningu kulturystyki lub fitness, który można wykonywać po wykonanej wcześniej na siłowni serii przysiadów lub tzw. martwych ciągów. Dodatkowo rozgrzewają mięśnie pośladków i ud, co szybko daje pożądane efekty w trakcie ćwiczenia na siłowni. Dzięki takim ćwiczeniom każda kobieta może popracować nad kształtem swoich pośladków oraz zmniejszeniem obwodu uda, które czasem ma tendencje do niepokojącego i mało komfortowego rozrastania się.
Prezentowane w powyższym filmie ćwiczenia dla kobiet to proste wykroki, w których istotne jest utrzymanie ciężaru ciała na nodze z tyłu. Odległość między nogą przednią, a nogą tylną jest nieco mniejsza niż przy klasycznym wykroku – kolano nogi zakrocznej znajduje się mniej więcej w linii nogi wykrocznej. Do wykonania tego ćwiczenia wykorzystujemy sztangielki i ustawiamy się z nimi we wskazanej pozycji. Całość ćwiczenia składa się z dwóch elementów: schodzimy nieco w dół w pozycji wykrocznej, a następnie pochylamy tułów w biodrze prostując jednocześnie plecy. W kolejnym ruchu prostujemy tułów i wracamy do pionu w wykroku. Wykonywane w normalnym tempie pokazanym w filmie te ćwiczenia dla kobiet powinny być wykonywane z prostymi plecami i z ciężarem ciała opartym na pięcie nogi wykrocznej.

Link: http://jansloniewicz.pl/kup-program-na-piekne-posladki/

Do poradnika Ćwiczenia dla kobiet - nietypowe ćwiczenie na pośladki przypisano następujące tagi:

kulturystyka fitness jak ćwiczyć ćwiczenia dla kobiet ćwiczenia na siłowni jak ćwiczyć na siłowni

Skomentuj poradnik

Poradnik Ćwiczenia dla kobiet - nietypowe ćwiczenie na pośladki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...