Jak pływać stylem grzbietowym - nauka pływania #3

 

Twoja przeglądarka nie obsługuje Adobe Flash Player
Zainstaluj go tutaj:

  •  

raportuj

ulubione
Jak pływać stylem grzbietowym - nauka pływania #3 dodał(a): Subskrybuj

W tym poradniku chcę przybliżyć wam jeden z kolejnych stylów pływackich jakim jest kraul na grzbiecie, czyli styl grzbietowy. Ta technika pływania jest uważana za prostą do nauczenia się, ponieważ twarz nie jest przy tej technice zanurzona w wodzie, co dla wielu początkujących pływaków jest bardzo dużym ułatwieniem. Jednak poprawne pływanie tym stylem nie jest takie proste, gdyż technicznie jest to trochę skomplikowana technika. Jednak w tym poradniku wszystko zostanie dokładnie wyjaśnione.


odsłony: 53597 głosów: 4 kategoria: Sport > Inne data dodania: 14-07-2012 20:00 ocena: 4.50
  • Zapraszam na:
  • www.ruchtozdrowie.com.pl

Komentarze do wideoporadnika Jak pływać stylem grzbietowym - nauka pływania #3: (2)

2012-09-11 17:43:06
Awatar
Bardzo dobrze tłumaczył ponieważ tzn., że jest zwolennikiem rotacji. Taki właśnie sposób prowadzi do mniejszego oporu, maksymalnego odepchnięcia wody przedramieniem i dłonią w kierunku stóp oraz dalszym sięgnięciem wody po przeniesieniu ramienia nad wodą. W związku z powyższym ja porównałem to odepchnięcie jako kozłowanie w koszu, do którego należy dodać tę konkretną wskazówkę z barkiem. Dziękuję, pozdrawiam i życzę sukcesów :)
(1) 
2012-09-11 15:08:42
Awatar
super instruktaz. patrząc na wskazówki Pana Tomka wydaje mi sie ,ze mój styl grzbietowy jest niezły. Moj nauczciel wyczulał mnie zeby przy wyjmowaniu reki z wody pierwszy wychodził bark, który ciagnie ręke. Pan tu nic o tym nie wspomina..... Jak z tym jest?
(0) 
Pokaż wszystkie komentarze