3 kroki do płaskiego brzucha

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Fitness
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 31.05.2017 / 12:48
  • Odsłony: 1 129
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

patrykjurczak

Do poradnika 3 kroki do płaskiego brzucha przypisano następujące tagi:

Pewnie każdy z nas chciałby być fit by móc pochwalić się świetną figurą i nienaganną kondycją, jednak zawsze po tygodniu starań zaczynamy sobie odpuszczać i powtarzamy cały proces po miesiącu, żeby wszystko zakończyło się tym samym skutkiem. Ale osiągnięcie płaskiego brzucha to wcale nie taka trudna sprawa jakby się mogło wydawać bo ten film pokazuje, że wcale nie potrzeba lat ćwiczeń na siłowni i specjalnej diety, żeby pochwalić się dobrą sylwetką. Takie proste ćwiczenia na brzuch dla mężczyzn i dla kobiet to świetna i sprawdzona sprawa oto one:
Po pierwsze przejść na picie tylko wody - otóż okazuje się, że kiedy odstawimy soki, kawę, herbatę i inne napoje, a zaczniemy pić wyłącznie wodę to po niedługim czasie nasz organizm zacznie oczyszczać organizm z toksyn.
Po drugie odstawić cukier - oczywiście w dzisiejszych czasach nie da się w ogóle nie spożywać cukru co zresztą też byłoby fatalne w skutkach, ale wszelkiego rodzaju słodycze i słodzenie herbaty czy czegokolwiek powinniśmy całkowicie ograniczyć. Cukrów w jedzeniu jest i tak już sporo.
Po trzecie ruch, ruch i jeszcze raz ruch - wystarczy jeden spacer dziennie, zwykła przechadzka nie musi być to wyprawa na Himalaje, ale do parku czy na deptak. Im więcej kilometrów będziemy robić tym lepiej dla naszego ciała bo taki zwykły chód spala puste kalorie co z pewnością ma dobry wpływ na nasze zdrowie i sylwetkę.

Teraz już wiecie co zrobić aby schudnąć i nie potrzeba do tego specjalistycznych ćwiczeń na brzuch czy wyimaginowanej diety.

patryk.trener@gmail.com

Kategoria: Kulturystyka i fitness > Fitness

Skomentuj poradnik

Poradnik 3 kroki do płaskiego brzucha skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków